ZA POKUSY BEZ ZVÍŘAT
Light
Lab image Lab image
Overlay
Ground
Animal
Ground
Animal
Animal
Title Title

Pokusy na zvířatech způsobují zvířatům ohromné utrpení a jejich počet téměř neklesá. Často se využívají jen ze setrvačnosti a kvůli nedostatečnému prosazování jiných metod ze strany úřadů. Proto stále probíhají i pokusy, ke kterým již existují alternativy bez zvířat.

Title Title

Zvířata jsou jiná než my. Výsledky pokusů na zvířatech tak nejdou jednoduše aplikovat na lidi. Metody bez zvířat mnohdy přináší přesnější a rychlejší výsledky a mohou být i levnější. V současnosti jich je už celá řada a další postupně vznikají.

Title Title

Organizace z celé Evropy se spojily, aby společně bojovaly za modernizaci vědy a konec tohoto utrpení. Nyní tak máme jedinečnou příležitost vyzvat EU k tomu, aby nastala skutečná změna. Bez Vás to ale nezvládneme.

Arrows

Zapojte se

Pokusy na zvířatech se dějí dnes a denně a třeba i kousek od Vás. Nyní nastal čas to s Vaší pomocí změnit. Zůstaňte s námi v kontaktu a přidejte svůj podpis pod Evropskou občanskou iniciativu za konec pokusů na zvířatech!

Icon
Icon
Icon
Icon
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Kliknutím na tlačítko Vás přesměrujeme na zabezpečený EU formulář, kde svůj podpis potvrdíte i oficiálně dle pravidel EU pro občanské iniciativy. Pokračovat bez údajů.